Volné pracovní místo  Strategický projektový nákupčí

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: PLASTON CR, s.r.o. - 01 (sídlo), Královská č.p. 1972, 407 77 Šluknov.
Kvalifikační požadavky:
Vzdělání - SŠ
Praxe v oblasti nákupu - min. 2 roky
Znalosti z oblasti projektového managementu a zkušenosti s vedením projektů - výhodou
Znalosti v oblasti elektrotechniky - výhodou
Dobrá znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni - minimálně úroveň B2
Zkušenosti s využíváním ERP systémů a dobrá znalost MS Office
Řidičský průkaz sk. B

Předpoklady uchazeče:
Technické myšlení,
Ochota cestovat - přibližně 50% pracovního úvazku,

Pracovní náplň:
Odpovědnost za elektro-produktové skupiny zajišťované především pro naši sesterskou společnost,
Vyjednávání o cenách a smluvních podmínkách (náklady, kvalita, apod.),
Být součástí projektových týmů v rámci naší skupiny,
Výběr nových dodavatelů, a to zejména na trhu Číny a východní Evropy,
Uzavíraní smluv a vedení auditů,
Aktivní hledání rezerv při snižování nákladů,

Další informace:
Přihlášky k výběrovému řízení včetně profesního životopisu a dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte na personální oddělení k rukám paní Ing. Zuzaně Dinhové do 31.5.2016.
Kontakt e-mail: použijte odpovědní formulář ? tel.: použijte odpovědní formulář ? adresa: Královská 1972, Šluknov 407 77

Přihlášky k výběrovému řízení včetně profesního životopisu a dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte na personální oddělení k rukám paní Ing. Zuzaně Dinhové.
e-mail: použijte odpovědní formulář tel.: použijte odpovědní formulář , adresa: Královská 1972, Šluknov 407 77

Benefity

  • Jiné výhody - sportovní klub, společenské akce, jazykové vzdělávání, příspěvky na PP či ŽP,…
  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 20.6.2016