Volné pracovní místo  Strážce/ná - Ústí nad Labem - brigáda

Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády, Brigády
Vzdělání minimálně Bez vzdělání
Hrubá mzda 70–75 Kč / měsíc

NECHODIT NA ADRESU FYZICKÉHO PRACOVIŠTĚ - NEJPRVE KONTAKT S PERSONALISTOU.

Náplň práce:
  • Ochrana a ostraha majetku klienta
  • Komunikace s návštěvníkem – poskytování potřebných informací
  • Kontrola a organizace pohybu majetku
  • Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
  • Kontrola čistoty a vybavení střeženého objektu
  • Denní i noční služby od pondělí do neděle

Požadavky:
  • Chuť pracovat
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
  • 70 - 75,- Kč na hodinu
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Bohatý motivační program
  • Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace

Kontakt:
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku použijte odpovědní formulář .

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), azylanty a uprchlíky z Ukrajiny

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 15.6.2016 do 31.12.2016