Volné pracovní místo  Strážný hlídaného parkoviště

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 14 000–15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Skalka,Pod Strání,Strašnice
Kontakt: Martin Hrb tel. použijte odpovědní formulář ;email použijte odpovědní formulář
Momentalně vyhrazeno 1 prac.místo pro OZP invalidní
Přijmeme i jednoho spolehliveho starobniho důchodce
Náborový příspěvek

Velmi zajimavá hodinová mzda versus odvedená práce !!!!
Pravidelné vyplácení mzdy !!!!!
Řádná pracovní smlouva !!!!
Možnost dlouhodobé jistoty spolupráce !!!

Náplň práce:

  • Zodpovědná.ale nenáročná prace
  • Ochrana a ostraha majetku klienta
  • Komunikace s návštěvníkem – poskytování potřebných informací a služeb
  • Udržování čistoty a vybavení střeženého objektu
  • Obsluha brány vjezdu a výjezdu vozidel
  • Jednoduchá administrativa
  • Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace

Očekáváme:
  • spolehlivé, odpovědné a slušné jednání
  • chuť pracovat
  • výpis z rejstříku trestů

Přesné umistění mista vykonu prace naleznete v odkazu URL adresa pro další informace

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 21.9.2018 do 31.12.2019