Volné pracovní místo  Strážný střeženého objektu

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 8 000–13 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: ulice Tovární 38
Králův Dvůr
okres Beroun, Středočeský kraj

!!!!! MOMENTÁLNĚ NA TOTO PRACOVIŠTĚ PŘIJÍMÁME POUZE INVALIDNÍ DŮCHODCE-OZP !!!!!

Kontakt: Martin Hrb tel. použijte odpovědní formulář ;email použijte odpovědní formulář
Lubomír Kafka tel. použijte odpovědní formulář email :
použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
  • Ochrana a ostraha majetku klienta
  • Komunikace s návštěvníkem – poskytování potřebných informací
  • Kontrola čistoty a vybavení střeženého objektu
  • Obsluha brány vjezdu a výjezdu vozidel
  • Jednoduchá administrativa
  • Kontrola dodržování bezpečnostních směrnic v rámci střeženého prostoru
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
  • Práce vhodná pro invalidní a starobní důchodce

Očekáváme:
  • spolehlivé, odpovědné a slušné jednání
  • chuť pracovat
  • výpis z rejstříku trestů

Přesné umistění mista vykonu prace naleznete v odkazu URL adresa pro další informace

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 27.3.2017