Volné pracovní místo  Strážný

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 9 750–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

AKTUALIZACE 4.3.2024
První kontakt telefonický mezi 8 - 16:00 hod. na tel.č. použijte odpovědní formulář

Vyhrazeno pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity

PRACOVNÍ DOBA:
  • nepřetržitý provoz
  • dvanáctihodinové směny (06:00 do 18:00 hod.; 18:00 - 06:00 hod.)
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
  • Jaroslava Ježka 20, Jeseník
POŽADUJEME:
  • samostatnost
  • dobrá fyzická kondice - pochůzky
  • profesní kvalifikace výhodou, avšak nutná, možno dodělat
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • Zajišťování ochrany objektů, zařízení a podobně, zjišťování a předběžné šetření krádeží a poškození, spolupráce s policií.
  • Provádění obchůzek a obsluha bezpečnostního systému včetně kamerového, vyhodnocování a sledování snímání okolí budov.
  • Obsluha telefonního přístroje.
  • Kontrola příchodu a odchodu zaměstnanců a dalších osob, příjezdů a odjezdů vozidel, výdej klíčů.
  • Fyzická ostraha budov a majetku střeženého objektu.
  • Vizuální kontrola (ostraha) za pomocí kamerového systému umístěného ve střeženém objektu.
  • Evidence průjezdů vjíždějících a vyjíždějících vozidel stanovištěm BS (nákladní vrátnicí) a namátková kontrola motorových vozidel
  • Evidence a hlášení návštěv (vedoucím a pověřeným zaměstnancům společnosti)
  • Výdej a evidence klíčů.
  • Namátková kontrola a evidence zavazadel zaměstnanců společnosti.
  • Provádění kontrolních pochůzek po objektu.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 4.3.2024 do 31.12.2025

Máte zájem o nabídku Strážný?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Martin Havránek z LEFOX, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Strážný

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.