Volné pracovní místo  Strážný/á pro průmysl - Brno - brigádně

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 7 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu:U vlečky č.p. 411/1, Komárov, 617 00 Brno 17
Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt
Kontakt: Náborové oddělení, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
  • Ochrana a ostraha majetku klienta
  • Pochůzková činnost
  • Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
  • Jednoduchá administrativa

Požadavky:
  • Chuť pracovat
  • Výpis z RT
Nabízíme:
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Zajímavý motivační program
  • Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
  • Možnost zajištění ubytovny

Pokud budete mít zájem o námi nabízenou pozici, volejte na naši bezplatnou linku použijte odpovědní formulář nebo pište na e-mail použijte odpovědní formulář (do předmětu uveďte název pozice včetně lokality).

Požadované dovednosti

  • Jiné

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 15.12.2017 do 31.12.2018