Volné pracovní místo  Strážný/á

Lokalita Tovačov
Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 15 000–18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Výkon motorizované hlídky strážní pořádkové služby pro město Tovačov.

výkon obchůzkové pořádkové služby v motorizované jednotce (hlídka je vždy dvoučlenná, provoz 6-12 hodinové směny den/noc).

Požadavky:
fyzická zdatnost, řidičský průkaz skupiny B s praxí v řízení vozidla, trestní rejstřík bez záznamu, zdravotní stav umožňující práce v noci, zodpovědnost a spolehlivost, praxe v oboru vítána, certifikát dílčí kvalifikace strážný výhodu

Zaměstnavatel nabízí:
možnost přípravy na získání certifikátu pro kvalifikaci strážného; výstroj zdarma; příspěvek na údržbu výstroje a dopravu; výkonnostní odměny

Zájemci se mohou hlásit:

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Naturální výhody - - výstroj a příspěvek na údržbu výstroje
  • Jízdní výhody - - příspěvek
  • Zvláštní prémie - - výkonnostní odměny

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.6.2017