Volné pracovní místo  strážný/strážná průmyslového objektu - OZP

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 9 200–10 500 Kč / měsíc

Požadavky: Trestní bezúhonnost, znalost práce s PC, praxe výhodou, zdravotní způsobilost, zodpovědnost, samostatnost, profesní kvalifikace Osvědčení strážný výhodou, JEN PRO OSOBY se ZMĚNĚNOU PRACOVNÍ SCHOPNOSTÍ, které mohou vykonávat i noční směny.

Náplň práce: strážní služba na vrátnici - obsluha PC, kontrola oprávněnosti vstupu osob a vjezdu vozidel do střeženého objektu, kontrola osob a vozidel při opouštění střeženého objektu z hlediska možnosti páchání trestné a přestupkové činnosti, pochůzková strážní služba - kontrola střeženého areálu z hlediska možnosti páchání trestné a přestupkové činnosti, možnosti vzniku škod (požár, havárie), kontrola oprávněnosti pohybu osob a vozidel ve střeženém areálu.

Místo výkonu práce: Pegatron Czech, Na Rovince 862, Ostrava - Hrabová

HPP na dobu určitou do 31.12.2015 (možnost prodloužení). Nástup ihned.

První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně na adrese: Hynaisova 13, Ostrava - Mariánské Hory POUZE ve ČTVRTKY v 9:00 hodin.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.7.2015 do 31.12.2015