Volné pracovní místo  Strojírenčtí technici kontroloři kvality

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Náplň práce: prostudujete výkresovou dokumentaci a dle ní rozměrově zkontrolujete díly; denně budete používat měřidla - posuvná měřítka, mikrometry, dutinoměry, výškoměry; o provedené kontrole zpracujete záznam a povedete příslušnou dokumentaci
Požadujeme: SŠ strojírenského zaměření; praxe ve strojírenství, ideálně na pozici kontrolora; dobrou znalost čtení ve strojních výkresech a umí s jejich pomocí zkontrolovat přesnost vyrobených dílů; dobře používat měřidla; preciznost a ochota dále se vzdělávat.
Nabízíme: jsme stabilní zaměstnavatel, pracujeme s moderními technologiemi , kariérní růst v rámci společnosti; dodržujeme Zákoník práce; jazykové kurzy; dovolenou můžete strávit na naší podnikové chatě v Harrachově; dotované závodní stravování; věrnostní odměny za každých 5 odpracovaných let, při životním jubileu 50 let, při odchodu do starobního nebo invalidního důchodu; při prodloužení smlouvy na dobu neurčitou příspěvek 600 Kč měsíčně na penzijní připojištění
Místo výkonu práce: Řípská 863/19, 276 01 Mělník.
Kontakt: pí Vajnerová

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016