Volné pracovní místo  Strojírenský dělník / strojírenská dělnice - montáž

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 27 000 Kč / měsíc

Kontakt e-mailem na adresu použijte odpovědní formulář nebo telefonicky.

Požadujeme:
  • manuální zručnost
  • základy obecné práce na PC.
Náplň práce:
  • montáž elektromechanických zámků ve specifickém prostředí
  • samostatná práce podle technologických a kontrolních postupů a návodek
  • kontrola kvality odevzdávaných výrobků.
Nabízíme:
  • dotované stravování a jídelna s doplňkovým prodejem
  • výkonnostní příplatek, 13. mzda
  • docházkový bonus, příspěvek na penzijní připojištění
  • program benefitů Cafeterie, 5 týdnů dovolené, 3 dny Sick days.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC

Benefity

  • Dovolená navíc - + 3 dny Sick days
  • Zvláštní prémie - docházkový bonus
  • Jiné výhody - výkonnostní příplatek, 13.mzda, příspěvek na penzijní připojištění, Cefeterie

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 2.5.2024

Máte zájem o nabídku Strojírenský dělník / strojírenská dělnice - montáž?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Monika Němečková, HR Generalist z ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.

Aktualizováno před 5 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Strojírenský dělník / strojírenská dělnice - montáž

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.