Volné pracovní místo Strojírenský dělník

20.9.2016
PILANA Saw Bodies a.s.
Místo pracoviště
Hlavní 51, Zborovice, 768 32, Zborovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Třísměnný provoz

Popis pracovní nabídky

PRACOVIŠTĚ Zborovice

  • Náplň práce: obsluha brusek ploch, měření hotových výrobků, běžná provozní údržba strojů
  • Požadavky: praxe ve strojírenství nebo vyučen v oboru, znalost měření a práce s měřidly, manuální zručnost, spolehlivost, přesnost, ochota pracovat ve vícesměnném provozu
  • Nabízíme: motivující mzdové ohodnocení odpovídající praxi a výkonu, zajímavou práci, zázemí stabilní, dynamicky se rozvíjející společnosti, osobní a profesní rozvoj, flexibilní pracovní dobu
  • firemní benefity: 5. týden dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní

připojištění / kapitálové životní pojištění

  • osobní kontakt je možný v sídle firmy v době Po-Pá 7.00–14.00 hod., nebo telefonicky dohodnout v téže době, popř. písemné žádosti zasílejte na e-mail:  poslat email