Volné pracovní místo  strojírenský dělník

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 15 000–25 000 Kč / měsíc

místo výkonu práce: Na Urbance č.p. 632, 413 01 Roudnice nad Labem.
Náplň práce: manipulace s hutním materiálem a vylisovanými dílci, montáž výrobků, příprava výrobků pro lakování, práce s manipulačním ručním vozíkem.
Požadujeme: manuální zručnost, dobrou fyzickou kondici, ochotu pracovat na 2 směny.
Nabízíme: práci ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí, motivující mzdové ohodnocení, příspěvky na stravování, 1 týden dovolené navíc, další zaměstnanecké benefity - podnikové stravování, zajištění ubytování, příspěvek na životní pojištění, další vzdělání v oboru. Po zapracování možnost úpravy pracovní smlouvy na dobu neurčitou.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: životopis na e-mailovou adresu, tel. kontakt nebo osobně na personální útvar.

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016 do 28.2.2017