Volné pracovní místo  Strojírenský technik/technička

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pozice:Strojírenský technik/technička
Náplň práce :
  • vede operativní evidenci o stavu a rozmístění HIM
  • vypracovává plány reprodukce HIM, vyjadřuje se k technickému stavu HIM
  • vyjadřuje se k návrhům na využití nebo vyřazení HIM
  • provádí výběrová řízení dodavatelů, provádí přejímky strojů a zařízení
  • ověřuje technický stav strojů a technického zařízení
  • vypracovává harmonogram pravidelných prohlídek strojů a technického zařízení
  • kontroluje dodržování technologické kázně při provozu strojů a technických zařízení
  • zajišťuje instalaci a přesuny strojů a zařízení, zajišťuje předání strojů do užívání
  • zajišťuje, popř. zpracovává protokoly o instalaci strojů
  • vypracovává harmonogram oprav budov, GO strojů a zařízení
  • zajišťuje opravy budov, GO strojů a zařízení, provádí převzetí strojů do užívání
  • eviduje provedení oprav budov, GO strojů a zařízení
  • udržuje technickou dokumentaci strojů
  • je odpovědný za systém environmentálního managementu ISO 14001:2004
  • je garantem za oblast BOZP, PO, ekologie - ve spolupráci s dodavatelem těchto služeb.
energetika - vytápění, plyn, elektrika
  • zajišťuje výrobu vzorků ze zakázkové komise
  • zajišťuje interní i externí opravy strojů, zařízení a přípravků
  • v případě externích oprav zajišťuje výběrové řízení na opravy strojů, zařízení a přípravků
  • provádí analýzu výběrových řízení a doporučuje nákupní komisi optimální řešení
  • ověřuje opravy v záruční lhůtě
Požadavky :
  • minimální ÚSO, technického směru
  • praxe 3 roky
  • organizační schopnosti, komunikativnost, samostatnost
  • schopnost řešení problémů, znalost konstrukce strojů a zařízení
  • znalost výrobní problematiky, znalost čtení výkresové dokumentace
  • znalost práce na PC, ŘP sk. B, orientace v systému managementu kvality dle ISO 9001, ISO/TS 16949
Nabízíme :
  • jednosměnný provoz
  • závodní stravování
Nástup možný ihned. Mzda: od 23 000,- Kč.
Kontakt:Melicharová Tereza, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Místo výkonu práce:MESIT air, a.s.,Čenkov č.p. 50

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 4.5.2016