Volné pracovní místo  Strojírenský technolog/technoložka - vhodné i pro absolventy!

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–22 000 Kč / měsíc

Firma FEIFER hledá pro svůj výrobní závod v Holicích uchazeče na pracovní pozici strojírenský technolog/technoložka. Jedná se o práci dlouhodobého charakteru na jednosměnný provoz. Po domluvě možný i zkrácený pracovní úvazek. Nástup možný ihned nebo dohodou.

Náplň práce:
  • tvorba a správa technologických postupů
  • příprava výrobní dokumentace
Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • znalost MS Office, AutoCad (3D CAD/CAM výhodou)
  • samostatnost
  • odpovědnost
Nabízíme:
  • stabilní pozici v prosperující střední firmě
  • mzda 18 000 - 22 000 Kč
  • příspěvek na stravování
  • bonusy za plnění plánu
Zaměstnanecké výhody: Podnikové stravování, bonusy za plnění plánu

Váš strukturovaný životopis zasílejte na email: použijte odpovědní formulář Popřípadě nás kontaktujte telefonicky na tel. použijte odpovědní formulář .
Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2017 do 31.12.2018