Volné pracovní místo  Strojírenský/á technik/čka kontrolor/ka kvality

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

MÍSTO VÝKONU: Semanínská č.p. 2090, 560 02 Česká Třebová 2
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • vstupní kontrola surovin, materiálů a dalších komponentů
  • výrobní kontrola
  • uvolňování výroby
  • práce na dokumentaci dílů
  • spolupráce při řešení nápravných opatření (neshodné výrobky, reklamace)
  • evidence a aktualizace norem a souvisejících předpisů
POŽADUJEME:
  • praxe v oddělení kvality průmyslové firmy (nejlépe automotive) vítána
  • znalost problematiky řízení dle norem ISO 9001 a ISO/TS 16949

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jízdní výhody
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.6.2017