Volné pracovní místo  Strojní inženýr, konstruktér a mechanik

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 22 000–30 000 Kč / měsíc

Pro doplnění technického a realizačního týmu pracujícího na iontových trasách urychlovače Tandetron, které jsou využívány pro charakterizaci a
výzkum materiálů za pomoci iontových svazků a jaderných analytických metod.

Náplň práce:
navrhování a realizaci mechanických a jemných mechanických zařízení, která jsou
konstruována a používána pro vědecké účely. Požadujeme schopnost
orientace, čtení a přípravy konstrukčních výkresů, a případně navrhování
a následnou realizaci specifických mechanických zařízení, posuvů, rotací
do experimentálních vakuových komor iontových tras.

Předpokládá se schopnost učit se novou problematiku v oboru jaderné spektroskopie, která je na našem pracovišti specifická. Současně se předpokládá po zaškolení práce operátora urychlovače Tandetron
(zodpovědnost za spouštění a provoz urychlovače při vědeckých experimentech naplánovaných vědeckými pracovníky laboratoře) a implementace nových mechanických součástí a zařízení do stávající
instrumentace vědeckých experimentů.

Životopisy přijímáme do 15.10.2017, po té bude VŘ ukončeno.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Požadované vzdělání

  • Stroje a zařízení

Benefity

  • Ubytování
  • Naturální výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 7.9.2017 do 6.9.2018