Volné pracovní místo  VÝVOJOVÝ/Á KREATIVNÍ KONSTRUKTÉR/KA (VHODNÉ I PRO ABSLOVENTY)

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

A11 a:2/10/2017
Náplň práce našich kreativních konstruktérů v BORCAD cz s.r.o.:
  • kreativní tvorba koncepcí pro zcela nové produkty (jsme světový lídr v segmentech zdravotní medicíny a železničních sedadel)
  • zpracování koncepčních řešení v 3D
  • koordinace stavby prototypů
Požadujeme:
  • konstrukční kreativita, výborná prostorová představivost
  • SŠ nebo VŠ vzdělání strojního zaměření (pozice vhodná pro absolventy a zkušené konstruktéry)
  • znalost 3D CAD systému (optimálně CREO)
  • znalost AJ nebo NJ výhodou
Nabízíme:
  • Perspektivní a zajímavou práci v úspěšné dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Práce v přátelském a tvůrčím pracovním kolektivu
  • Dovolená navíc
  • Sick days
  • Závodní stravování
  • Sportovní a společenské akce (Reprezentativní ples, Sportovní den, Den otevřených dveří)
  • Firemní časopis
  • Finanční odměny při životních a pracovních jubileích
  • Odměnu za dárcovství krve
  • Zákonné, odborné a jazykové vzdělání
  • Příplatky nad rámec zákona
Další informace naleznete na:
použijte odpovědní formulář
Kontakt viz. výše.
Životopis zaslat e-mailem, osobní schůzka možná po předchozí domluvě - viz výše

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - autocad - optimálně CREO

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Bakalářské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.10.2017