Volné pracovní místo  Strojní inženýr/ka

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Staré Čivice.
Náplň práce:
  • technická spojka pro komunikaci s našimi OEM zákazníky, dodavateli a zahraničními odděleními vývoje
  • analýza a řešení problémů z výroby dílů, montážního procesu
  • plánování projektů a úzká spolupráce s odděleními nákupu, kvality, výroby a prodeje
  • příprava / revize výkresů - 3D data, specifikace a schvalovací listy pro mechanické díly
  • testování systémů propojených s interiérovými díly automobilu (podsvícení, 3D CMM měření a skenovací analýza)
  • denní komunikace a spolupráce s globálními týmy vývojových kanceláří v Japonsku, USA a Německu
  • zavádění nových produktů do výroby
  • vytváření podkladů pro výrobu plastových dílů vstřikováním / nástrojů (forem) a litých nástrojů pro ražení plechů (pokročilé zkušenosti výhodou)
Požadavky:
  • vysokoškolské vzdělání v oboru strojní inženýrství (pomaturitní vzdělání se zkušenostmi)
  • zkušenosti s výrobou kovově-plastových dílů / nástrojů výhodou
  • znalost CAD softwaru (CATIA V5, Solidworks, Inventor)
  • aktivní znalost angličtiny (komunikace s anglicky mluvícími kolegy na denní bázi)
  • organizační a komunikační dovednosti, týmový hráč, dobré analytické myšlení
  • řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
  • veškerá nezbytná školení (CATIA, V5, SAP)
  • mladý, přátelský, zkušený tým
  • platové ohodnocení na základě vašich zkušeností
  • firemní benefity
  • 5 týdnů dovolené

Zaměstnanecké výhody: částečně dotované stravování, bonusy ve formě kafeterie, možnost nákupu zboží a elektroniky Panasonic za zvýhodněné ceny, výhodný mobilní tarif, zlevněné vstupenky do divadla

První kontakt na uvedený e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016