Volné pracovní místo  Strojní konstruktér

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 23 000–33 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Toužimská 771, Praha 9 (Areál Letov)
Prvotní kontakt: telefonicky - použijte odpovědní formulář všední dny 9-16 hod, email - použijte odpovědní formulář
Naše společnost ATG s.r.o. hledá zájemce o práci na pozici Strojní konstruktér.
ATG (Advanced Technology Group s.r.o.) s hlavním sídlem v Praze, je technologicky vyspělá, česká firma působící více než 25 let v oboru NDT (nedestruktivní testování) a dalších speciálních procesů. ATG s.r.o. tvoří páteř skupiny ATG Group, jejíž členové se nacházejí v řadě ekonomicky významných oblastí a své produkty dodávají do zemí EU, Ruska, Blízkého východu a Perského zálivu.
Jedním z hlavních produktů společnosti ATG je vývoj a zakázková výroba zařízení a komplexních systémů pro defektoskopické zkoušení dílů zejména z leteckého, automobilového, petrochemického a strojírenského průmyslu. Dále poskytujeme školení odborného personálu (NDT, školení průmyslových inspektorů), NDT služby a také průmyslové inspekční činnosti. Díky komplexnosti portfolia nabízí společnost ATG svým zákazníkům kompletní řešení v daném oboru a řadí se tak mezi mezinárodně uznávané společnosti.
Více informací o společnosti naleznete na použijte odpovědní formulář
PRACOVNÍ NÁPLŇ
  • Podílení se na návrhu technického řešení při výrobě našich zařízení (zakázková výroba produktů strojního charakteru)
  • Vyhotovení technických výkresů a specifikací - práce v 3D CAD systému: Solidworks
  • Práce je samostatná nebo v úzkém kolektivu, podle rozsahu projektu
  • Případně služební (tuzemské/zahraniční) cesty v rámci řešení dané zakázky (dle dohody)
POŽADUJEME
  • Min. SŠ vzdělání technického zaměření (strojní zaměření)
Vysvětlivky viz 2. strana (nebo poslední strana).
Zaškrtnutí platí křížkem i zatržením, oboje má ve formuláři stejný význam.
Dokument je platný od 20.3.2015
  • Pokročilá uživatelská znalosti 3D CAD systémů (Solidworks případně Inventor,..)
  • Praxe ze strojního průmyslu
  • Samostatnost, invenčnost založenou na zkušenostech
  • Jazyková vybavenost výhodou: Aj, Rj
NABÍZÍME
  • Zaměstnání u stabilní české společnosti
  • Práce na plný úvazek
  • Jazykové kurzy (AJ) v místě pracoviště
  • Částečně flexibilní pracovní doba
  • Účast na tuzemských a zahraničních projektech s možností služebních cest (Německo, Rusko, Polsko, obl. Perského zálivu,…)
  • Osobní rozvoj: odpovědná a samostatná práce
  • Nadstandardně přátelský pracovní kolektiv
  • Blízký park pro sportovní vyžití po práci
Výhody - jazykové kurzy

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 24.2.2016