Volné pracovní místo  Strojní konstruktér/ka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

STROJNÍ KONSTRUKTÉR/KA
POŽADUJEME: SŠ/VŠ vzdělání strojní, znalost práce s 3-D CAD systémy /např.Solid Works, Inventor, Solid Edge/ nutná, praxe v oboru vítána, znalost AJ nebo NJ výhodou, ŘP sk.B, ochota učit se novým věcem, nadšení pro techniku
NÁPLŇ PRÁCE: konstrukce jednoúčelových strojů, zpracování technických návrhů, zpracování projektové dokumentace zařízení.
NABÍZÍME: možnost seberealizace a profesního růstu, dobré platové podmínky, příjemné pracovní prostředí, velmi dobré zázemí stabilní společnosti, samostatnou a perspektivní práci v tvůrčím kolektivu, možnost osobního rozvoje, zajímavé firemní benefity, kurzy školení.
PRVNÍ KONTAKT: Životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář
ov.12.4.2016

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 12.4.2016