Volné pracovní místo  Strojní manipulant

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 000–19 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • vyučení v oboru; praxi v řízení VZV a sk.B; vazačský průkaz; uživatelskou znalost práce na PC; řidičský průkaz sk. B (C); komunikativní schopnosti; spolehlivost; samostatnost; vysoké pracovní nasazení; flexibilitu;

Náplň práce:
  • manipulace s materiálem a výrobky; skladování; přeprava zboží a kooperací drobného charakteru (multikára, dodávka, osobní automobil); částečná obsluha skladů, zámečnické práce výhodou (dělení materiálu, broušení, svařování); znalost práce na obráběcích strojích výhodou (SU50), svářečský průkaz výhodou

Zaměstnavatel nabízí:
  • motivační příplatky; 13. a 14.plat v závislosti na výsledcích firmy; týden dovolené navíc

Zájemci se mohou hlásit:

Místo výkonu práce: PREST PŘEROV a.s., nábř. Dr. Edvarda Beneše č.p. 1170/24, 750 02 Přerov 2

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016