Volné pracovní místo  STROJNÍ ZÁMEČNÍK divize Strojírna

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–25 000 Kč / měsíc

SOU - vyučen v technickém oboru zámečník, praxe min. 5 roků podmínkou, výborná znalost čtení technických výkresů podmínkou, zkoušky ZK311, ZK135-W01 (základní CO2 + pálení), zkušenost se stehováním složitých svařenců velkých rozměrů, přísný a disciplinovaný přístup, samostatnost, flexibilita.
Náplň práce: provádí samostatné stehování a svařování dílců, samostatné čtení výkresů a činnosti dle technické dokumentace, samostatné rysování dílců pro opracování, pálení ručně a strojkem, rovnání dílců plamenem, rovnání dílců pod lisem, manipulace s polotovary a dílci, ostatní práce dle příkazu nadřízeného, obsluhuje otočné rameno, práce není vhodná pro uchazeče bez praktické zkušenosti v oboru zámečník.
Mzda: 18 000 - 25 000 Kč, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, očkování proti chřipce, penzijní připojištění po 1 roce v zam. poměru, 3-směnný provoz, pracoviště Opava, nástup ihned, KO: Tůmová Lenka Ing., tel.: použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Zkoušky svařování

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 2.1.2017