Volné pracovní místo  Strojní zámečník

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Jihlava, Na Hranici 6.
Náplň práce:
  • strojní údržba v jednosměnném i nepřetržitém provozu
  • opravy strojních zařízení, příprava náhradních dílů
  • provádění preventivní kontroly strojního zařízení
  • podílí se na případných odstávkách a opravách linky
  • zámečnické práce (sváření, pokrytí požadavků z výroby, úprava pracovišť)
Požadujeme:
  • SOU - technického směru (strojní zámečník, soustružník, opravář zemědělských strojů a pod.)
  • praxi na pozici strojní zámečník, montér, strojní mechanik, nástrojař příp. jiný příbuzný technický obor min. 5 let
  • zkušenosti v oblasti strojní údržby ve výrobní společnosti či v servisní firmě
  • svářečský průkaz (el.oblouk) výhodou
  • manuální zručnost a technické myšlení

Benefity

  • Jiné výhody
  • Ubytování - využití firemního kvalitního ubytování pro zaměstnance mimo region Jihlava
  • Zvláštní prémie - náborový příspěvek 10 000 Kč

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 3.1.2017