Volné pracovní místo  Strojníci vodohospodářských zařízení na čistírně odpadních vod

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 32 000–34 000 Kč / měsíc

Požadujeme: vyučení v technické profesi, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B
Náplň práce: obsluha strojního a technologického zařízení čistírny odpadních vod, zabezpečení běžné údržby a oprav strojního a technologického zařízení, obsluha monitorovacího zařízení čistírny odpadních vod a ostatních přilehlých čistíren a čerpacích stanic, obsluha plynového hospodářství čistírny odpadních vod, obsluha kalového hospodářství a kogenerační jednotky, obsluha vyhrazených technických zařízení
Nabízíme: 25dnů dovolené, rehabilitační volno nad rámec dovolené, sociální program, příspěvek na penzijní připojištění, možnost prodloužení na dobu neurčitou
První kontakt: emailem na adrese použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc - 25 dní dovolené, rehabilitační volno
  • Jiné výhody - příspěvek na penzijní připojištění, sociální program

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.3.2024 do 28.2.2025