Volné pracovní místo  Strojník energetických zařízení - topič

Lokalita Bohumín
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
" Výroba tepla v centrální parní plynové a lokálních horkovodních kotelnách
" Obsluha úpravny vody pro kotelnu
" Obsluha kompresorové stanice
" Obsluha vyhrazených tlakových a plynových zařízení
" Dozorování rozvodů páry, kondenzátu, rozvodů tlakového vzduchu, pitné a užitkové vody

Požadujeme:
" Topičský průkaz IV .třídy na ZP - není podmínkou, zajistíme proškolení + zkoušky
" Flexibilitu - přizpůsobení pracovní doby potřebám výroby
" Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
" Ochota pracovat v třísměnném provoze
" Dobrý zdravotní stav
Nabízíme:
" Pracovní jistotu a práci na plný úvazek
" Adekvátní finanční ohodnocení
" Příspěvek na stravování
" 5 týdnů dovolené
" Dobrý pracovní kolektiv
" Kč 1 000,- měsíčně po skončení zkušební doby:
" Penzijní připojištění
"MultiSport karta
" CO2IN

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024