Volné pracovní místo  STROJNÍCI - OTOČNÝ BAGR, KOLOVÝ NAKLADAČ

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 210 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

C04 a:25/5/2021 a:18/12/2023
Nabízíme práci u zavedené stavební firmy s dlouholetou tradicí. Nástup dle dohody.
Požadujeme:
  • strojnický průkaz a praxi
  • dobrá pracovní morálka, spolehlivost, manuální zručnost, zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
  • požadujeme spolehlivost, schopnost řešit problémy, zvládání zátěže, flexibilitu.
Náplň práce:
  • vedení záznamů o provozu stroje, kontrola technického stavu vozidla, práce dle pokynů nadřízeného
  • pracovní dny pondělí až pátek
  • sobota a neděle volno.
Zaměstnanecké výhody:
  • personální strava a možnost ubytování
  • prémie až do výše 100%.
Kontakt telefonicky pondělí až pátek 06-14 hod., e-mailem, osobně. Kontakt emailem, telefonicky.

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Ubytování

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 18.12.2023

Máte zájem o nabídku STROJNÍCI - OTOČNÝ BAGR, KOLOVÝ NAKLADAČ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Poláchová z RV Styl s. r. o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku STROJNÍCI - OTOČNÝ BAGR, KOLOVÝ NAKLADAČ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.