Volné pracovní místo  STROJNÍK SILNIČNÍ FRÉZY, SILNIČÁŘ

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 16 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • obsluha silniční frézy Wirtgen W50 dci
  • řízení tahače s návěsem pro převoz silniční frézy
  • údržba silniční sítě včetně jejich součástí a příslušenství
  • operativní zajišťování průjezdnosti, regulace a řízení dopravy
  • provádění zimní údržby silniční sítě vč. práce na speciální technice
  • vedení záznamu o době řízení, bezpečnostních přestávkách a době odpočinku
  • odpovědnost za dodržování předpisů, nařízení, směrnic a zásad BOZP a PO
Požadujeme:
  • ZŠ/SOU
  • praxe s obsluhou silniční frézy výhodou
  • ŘP sk. C podmínkou
  • profesní průkaz podmínkou
  • časová flexibilita
  • samostatnost, spolehlivost
  • ochota dále se profesně rozvíjet
Nabízíme:
  • práce na 1 směnu v letním období
  • práce na směny v zimním období
  • zajímavé platové ohodnocení dle praxe
  • 5 týdnů dovolené
  • paušální stravné 1 310,- Kč/měsíc
  • možnost dalšího profesního vzdělávání
  • další odměny v závislosti na hospodaření společnosti
  • služební telefon
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • pojistka proti škodě způsobené zaměstnavateli
  • Flexi Pass
  • sociální fond
Místo výkonu Český Dub (Liberecký kraj)

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Benefity

  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2017