Volné pracovní místo  strojník traktorbagru

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Strojník traktorbagru
Náplň práce:
o zemní práce
o bourací práce
o terénní úpravy
o údržba a péče stroje
Požadujeme:
o úplné či neúplné střední vzdělání
o řidičský průkaz skupiny B + T
o řidičský průkaz skupiny C výhodou - karta tachografu + profesní průkaz
o bydliště v regionu Jablonec n.N. / Liberec
o odpovědnost, spolehlivost, flexibilita

Nabízíme:
o zaměstnání na plný úvazek ve stabilní a zavedené firmě
o zajímavé finanční ohodnocení s motivačním zvýhodněním
o ČM 15-25 000,-Kč/měsíčně
Pracovní doba: 7:00 - 15:30
Nástup možný ihned

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj profesní životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář tel.: použijte odpovědní formulář - David Nesvadba
Po jejich vyhodnocení budou vybraní uchazeči pozváni k osobnímu pohovoru.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016