Volné pracovní místo  strojník traťových strojů

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 200 Kč / hodinu

Pro zajištění údržby železniční infrastruktury JHMD hledáme strojvedoucího speciálních hnacích vozidel pro obsluhu MUV, SVP případně ASP.

Základní kvalifikační požadavky:
  • zdravotní, psychickou a odbornou způsobilost dle Zákona o drahách a vyhlášek č. 16/2012 Sb. a č. 101/1995 Sb.
  • platná licence strojvedoucího - předchozí praxe podmínkou
  • možnost doplnění potřebné kvalifikace o osvědčení pro danou dráhu a typ stroje
  • orientace v technické dokumentaci a technické myšlení
  • zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, cílevědomost
  • bezúhonnost;
  • ukončené střední vzdělání s výučním listem strojního, elektrotechnického, stavebního nebo dopravního zaměření.
  • ŘP skupiny B

Náplň práce
  • obsluha a údržba vozidel pro zajištění údržby dráhy MUV 69, SVP 74 případně ASP Beaver 79-800W
  • zajištění oprav a údržby tratí Jindřichův Hradec - Nová Bystřice/Obrataň (obsluha hydraulické ruky, strojní sečení svahů, stavební a zemní práce na trati…)
  • odpovědnost za řízení dopravy a vedení dopravní dokumentace vozidel

Pracovní podmínky:
  • možnost náborového příspěvku ve výši 50.000 Kč
  • mzda po zapracování až 200 Kč/hod
  • výkon práce v Jindřichově Hradci a na tratích Jindřichův Hradec - Nová Bystřice/Obrataň
  • hlavní pracovní poměr, pracovní doba 40 h týdně, jednosměnný provoz
  • příspěvek na stravné, prémie
  • dovolená 5 týdnů
  • pevný výplatní termín
  • nástup možný ihned

Kontakt:
Strukturované životopisy s popisem předchozí práce a činností zašlete na:
použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 22.11.2018