Volné pracovní místo  Strojník vibrolisu - obsluha výrobní linky na betonové výrobky

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–35 000 Kč / měsíc

Náplň práce: obsluha vibrolisu na plnoautomatické lince na betonové výrobky, nastavování a úprava základních parametrů stroje pomocí PC, diagnostika a odstraňování poruch, základní údržba a úklid.
Požadujeme: SOU technického zaměření (strojní, elektro), praxe ve výrobní společnosti, schopnost řešit praktické problémy (pneumatika, hydraulika), spolehlivost, samostatnost, iniciativa, výhodou průkaz řidiče VZV, průkaz jeřábníka, vazače.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou, prespektivní zaměstnání ve stabilní české společnosti, finanční růst v závislosti na osobním rozvoji, možnost prodloužení zaměstnaneckého poměru, stravenky, zaměstnanecká sleva na výrobky společnosti.
Místo výkonu práce: 9. května 259, Lužec nad Vltavou
Kontakt: Ing. Knopp, POUZE PÍSEMNĚ, životopisy zasílat e-mailem - použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016