Volné pracovní místo Strojník

8.10.2016
LUME Servis- Obchod-Služby pro zemědělství s.r.o.
Místo pracoviště
145, Nová Cerekev, 394 15, Nová Cerekev
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

ŘP vč.sk. T, strojní průkaz, trestní bezúhonnost
základní hodinová mzda výkonnostní prémie

Benefity

  • Podnikové stravování

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz – řízení traktorů – skupina T

Podobné nabídky práce

OBRÁBĚČ
Kariéra spol. s r.o. vysočina kraj Plný úvazek
aktivní
Servisní technik
Požadujeme: trestní bezúhonnost, SOU v oboru strojník, instalatér, opravář, automechanik nebo elektromechanik, výhodou svářečský průkaz , odbornost v oblasti elektra
BJS - KOMPRESORY, spol. s r.o. Nádražní 2036, Pelhřimov Plný úvazek
aktivní
opravář zem. strojů
Náplň práce: opravy, servis a údržba zemědělských strojů, montáž a zavádění nových strojů do provozu, spolupráce při výrobě lesnických ochran a zemědělských adaptérů, komunikace se zákazníky při servisním zásahu nebo při zavádění ...
MANATECH CZ s.r.o. 247, Jiřice Plný úvazek
Požadujeme: vyučení v oboru zámečník, opravář zemědělských strojů nebo automechanik. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, malý kolektiv, dobré pracovní podmínky, zázemí a vybavení. NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM NA TEL. <!--poslatEmail- ...
MULTOS s. r. o. K Silu 2263, Pelhřimov Plný úvazek
aktivní
Automechanik/ autoelektrikář
ŘP sk. C, E a profesní průkaz výhodou, svářečský průkaz výhodou, pracovitost, samostatnost, časová flexibilita, praxe v oboru autoelektrikář výhodou
BMTI ČR s.r.o. Myslotínská 313, Pelhřimov Plný úvazek
aktivní
Mechanik seřizovač
požadavky: vyučení a praxe v oboru výhodou (není podmínkou), zodpovědnost, důslednost, čtení technických výkresů (není podmínkou), znalost používání mikrometru a posuvného měřidla (není podmínkou) náplň práce: provádění výrobních ...
DETAIL PRODUKT s.r.o. Žižkova 771, Žirovnice Plný úvazek