Volné pracovní místo  strojvedoucí

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 20 500 Kč / měsíc

Lovochemie, a.s., největší výrobce průmyslových hnojiv v ČR a největší zaměstnavatel v regionu Lovosicka hledá vhodného kandidáta na pozici: Strojvedoucí
Náplň práce:
  • výkon funkce strojvedoucího - řízení motorových hnacích drážních vozidel na vlečce a v obvodu železniční stanice Lovosice, provádění drobné údržby
  • výkon funkce vedoucího posunu
Požadujeme:
  • SŠ vzdělání s výučním listem strojního, elektrotechnického, stavebního nebo dopravního zaměření
  • průkaz způsobilosti k řízení drážního vozidla - pro druh hnacího vozidla M, pro kategorii C, C-P nebo VL
  • praxe v drážním provozu
  • dobrá fyzická kondice
  • zdravotní způsobilost dle vyhlášky 101/95 Sb., §1 a)
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost
Nabízíme:
  • zajímavou a odpovědnou práci
  • zázemí silné společnosti s dlouholetou tradicí
  • motivující finanční ohodnocení
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • možnost dalšího profesního a osobního rozvoje
  • zajímavý balíček firemních benefitů (dovolená navíc, penzijní pojištění a životní pojištění, podpora vzdělávání)
  • závodní stravování
  • slevy u obchodníků, poukázky na sport a relaxaci

Své životopisy posílejte na použijte odpovědní formulář odevzdejte osobně na personální oddělení nebo nás kontaktujte na tel.: použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář denně v době od 8:00-14:00 hod. (Petra Šmídová).
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů a s jejich využitím pro účely hodnocení v rámci výběrového řízení v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění pro Českou republiku, o ochraně osobních údajů.

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.6.2017 do 31.5.2018