Volné pracovní místo  SUPERVISOR

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Popis pozice:
  • vedení 15-25 operátorů - dělníků;
  • zajištění vhodného zaučení nových operátorů na linkách;
  • plánování rozložení operátorů k linkám na další dny a na týdenní bázi;
  • účast na náboru nových zaměstnanců - operátorů;
  • report denní výroby;
  • zajištění pravidelného toku informací v týmu -pravidelné informační schůzky;
  • zajištění plného respektování a dodržování pravidel BOZP a interních nařízení týkajících se ochrany životního prostředí a pracovních podmínek;
Požadujeme:
  • VŠ vzdělání technického směru;
  • podnikatelské myšlení, elán, tah na branku, orientace na výsledek, leadership;
  • znalost AJ na komunikativní úrovni;
  • uživatelská znalost MS Office;
  • organizační dovednosti;
Nabízíme
  • práce s moderními technologiemi pro výrobu sedačkových rámů;
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti;
  • možnost karierního růstu v automotive průmyslu, mobilita napříč závody Faurecia po celém světě;
  • zajímavý benefitní balíček - příspěvek na stravování, dopravu, penzijní pojištění, jazykové kurzy …;
  • získání pracovních zkušeností v automobilovém průmyslu;
  • práce v mladém a dynamickém kolektivu

Kontakt: zájemci zašlete životopis na email: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 10.10.2016