Volné pracovní místo  supervizor call centra

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Zasílejte životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář
Požadujeme:
  • min. SŠ, výhodou VŠ,
  • zkušenosti na pozici supervizora call centra alespoň 1 rok,
  • empatickou, vůdčí osobnost s přirozenou autoritou,
  • odolnost vůči stresu, silnou orientaci na výsledek,
  • proaktivní, samostatný přístup k řešení nedostatků,
  • vysoké nasazení, pozitivní přístup k práci, zodpovědnost,
  • pokročilou uživatelskou znalost práce na PC,
  • trestní bezúhonnost.
Nabízíme:
  • hlavní pracovní poměr,
  • zázemí dynamicky rostoucí společnosti, jediné certifikované na správu a vymáhání pohledávek na inkasním trhu,
  • dobrý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí,
  • zajímavé finanční ohodnocení: nástupní plat 23.000,- Kč, po zaškolení motivační finanční ohodnocení, které poroste s Vaším výkonem,
  • zaměstnanecké benefity,
  • nástup možný IHNED.
Náplň práce:
  • řízení týmů operátorů,
  • zajištění a kontrola kvality hovorů,
  • kontrola činnosti operátorů v inkasním sw,
  • odpovědnost za výkony svěřeného týmu a jeho motivace,
  • školení operátorů,
  • reporting.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2017