Volné pracovní místo  Supervizor/ka BRNO

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • vedení týmu pracovníků, školení a motivace
  • zodpovědnost za chod a výsledky oddělení
  • pravidelné reporty
  • komunikace se zákazníky na určených projektech
  • vedení související agendy
Požadujeme:
  • min. SŠ vzdělání
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • aktivní přístup
  • uživatelská znalost práce na PC
  • zkušenost na vedoucí pozici výhodou
Nabízíme:
  • velmi dobré mzdové ohodnocení s fixní složkou mzdy
  • podílení se na řízení firmy
  • pravidelná pracovní doba: PO - PÁ 8.00 - 16.30 hod
  • standardní pracovní poměr na pracovní smlouvu, po půl roce pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • 20 dní dovolené + 5 dní placeného volna na víc
  • zaměstnanecké benefity – stravenky, 3 dny placeného volna navíc a příspěvek na dopravu
  • vstupní a průběžná odborná školení ZDARMA
  • zázemí stabilní dynamicky se rozvíjející tuzemské společnosti
  • klimatizované kanceláře v CENTRU BRNA
  • snadná dostupnost z vlakového i autobusového nádraží
  • relaxační místnost (pitný režim, káva, masáže, posezení)
Datum nástupu: Dohodou
Místo výkonu práce: Orlí 17, Brno
V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš životopis na náš e-mail
a do předmětu emailu napište „ Supervizor/ka týmu “.
Posléze Vás budeme kontaktovat.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 11.7.2016