Volné pracovní místo  Supervizor/ka lakovny

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 38 304–60 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň
> Řídí samostatnou unikátní výrobní jednotku „závod v závodě“ o velikosti 70-130 lidí
> Je přirozený lídr, je výborný manažer (odborné znalosti jsou výhodou, ale nikoli nutností)
> Je vzorem chování v BOZP, v osobní disciplíně, v komunikaci napříč odděleními, v týmové spolupráci
> Řídí výrobní jednotku tak, aby byla čistá, bezpečná, uspořádaná, produkovala efektivně kvalitní výrobky dle výrobního plánu a neustále zlepšovala svou výkonnost
> Řídí klíčové ukazatele v oblastech lidé, kvalita, dodávky a náklady
> Řídí bezpečnost ve výrobní jednotce a zodpovídá za vysokou disciplínu všech svých podřízených
> Motivuje přímé podřízené a celé týmy k dosahování nejlepších výsledků, připravuje a řídí tréninkové plány podřízených, rozvíjí jejich schopnosti a kompetence
> Zavádí a udržuje BOS (Bombardier Operations System) standardy
> Zodpovídá za finanční rozpočet své výrobní jednotky, který tvoří a následně řídí
> Zodpovídá za plánování zdrojů ve své výrobní jednotce (lidé, přípravky, potřeby směn, prostory, atd.)
> Reprezentuje výrobní jednotku během interních i externích auditů a zákaznických návštěv
> Řídí neustálé zlepšování (Continuous Improvement), KAIZEN, zlepšovací nápady a skoronehody (Near Misses)
> Zmocňuje týmy ve své výrobní jednotce k samostatnému a zodpovědnému samořízení na jejich úrovni
> Podílí se na tvorbě strategií
> Zodpovídá za naplnění projektových cílů, řídí rizika a navrhuje příležitosti ke zlepšení stavu projektů za výrobní jednotku
Požadujeme
> Vedení lidí, rozhodování, rozvoj zaměstnanců, řešení problémů, orientace na výsledek, týmová spolupráce, výborná komunikace, trvalé zlepšování, řešení problémů, řešení konfliktů, obecný management
> AJ na komunikativní úrovni (NJ výhodou)
> ŘP sk.B,
> dosažené vzdělání – maturita (podmínkou), výhodou VŠ
> Lotus Notes, MS Office na prezentační úrovni (Power Point, Excel, Word), základy SAP
> 3-5 let praxe na obdobné pozici. Ideální kandidát má zkušenosti s řízením výrobní jednotky, nebo s řízením většího množství nepřímých pracovníků.
> Znalost průmyslových standardů a norem (ISO, IRIS), procesního řízení, projektového řízení, finančního řízení
> Znalost oblasti BOZP a zákoník práce
Nabízíme
> Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
> Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
> Roční výkonnostní odměnu
> Příspěvek na životní a penzijní pojištění
> Možnost dalšího profesního růstu
> Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
> Sportovní a kulturní aktivity, teambuilding
Pozice je zařazena do grade 12.
Kontakty
> Strukturované životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář
> Telefon na personální oddělení: použijte odpovědní formulář nebo použijte odpovědní formulář , mobil č: použijte odpovědní formulář
> Adresa:
Bombardier Transportation Czech Republic a.s., Svatopluka Čecha 1205, 470 01 Česká Lípa
Místo výkonu práce: Česká Lípa, Svatopluka Čecha 1205

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - roční výkonnostní odměna
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 30.5.2017