Volné pracovní místo  švadlena - šička

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 19 500–24 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

pracoviště Morkovice
  • Pracovní náplň: šití textilních přepravních obalů pro automobilový průmysl
  • Požadavky: není nutná praxe v šití textilních přepravních obalů, praxe v šití je ale podmínkou, vhodné i pro OZP
  • PD 5:00-13:15 hod., 13:30-21:45 hod. - popřípadě možná domluva u dojíždějících zaměstnanců (dřívější příchod a odchod skrze dopravu do zaměstnání), doba určitá 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup dle dohody
  • Benefity: stravenky, prémie
  • Kontakt osobní je možný po předchozí telefonické dohodě Po-Pá, 8:00 - 16:00 hod. (paní Knoppová, tel: použijte odpovědní formulář ), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Jiné výhody - stravenky, prémie

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2024 do 31.1.2025