Zařazeno v oborech:
Stavebnictví a reality, Strojírenství, Výroba a průmysl
Pozice:
Svářeč
Lokalita:
Kladno
Zveřejnil:
Úřad práce Kladno
Může se Vám hodit:
Svářeč Kladno

Volné pracovní místo svářeč CO2

6.6.2017
Nevoteam s.r.o.
Místo pracoviště
Netovická 386, Slaný, 274 01, Slaný
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Turnusové služby

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • zámečnické práce
  • svařování metodou CO2
  • práce ve výrobě sklápěcích a kontejnerových nástaveb na nákladní automobily

Požadujeme:

  • praxe v oboru aspoň 2 roky
  • platné oprávnění ke sváření CO2 /státní skouška/
  • 100% znalost čtení výkresové dokumentace

  • týdenní zálohy ve výši 1000 Kč / týden
  • zázemí moderního závodu mezinárodního koncernu
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • ubytování v místě práce HRAZENO zaměstnavatelem
  • příspěvek na stravování
  • velmi dobré mzdové ohodnocení

    Kontakt telefonem 8 – 15 hod.

Požadované dovednosti

  • Zkoušky svařování – elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2
  • Zkoušky svařování – elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2– zkoušky podle EN (úřední zkouška)