Volné pracovní místo  SVÁŘEČ/-KA

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 23 700 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

SVÁŘEČ/-KA
  • Místo výkonu práce: Náchodská 730, Hradec Králové nebo Kydlinovská 29 Hradec Králové
  • PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 8. 2017, třísměnný provoz
  • Náplň práce: svařování CO2
  • Požadujeme: min. základní vzdělání, svářečský průkaz výhodou (proškolíme, zaučíme), bezúhonnost
  • Nabízíme: stravenky
  • V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem na adresu: použijte odpovědní formulář (p. Rudyš)
  • Rovněž se můžete dostavit na firemní den konaný dne 30. 6. 2017 v 10:00 hod. na Úřadu práce v Hradci Králové, ul. Wonkova 1142/1, 500 02 Hradec Králové, budova A, 2. podlaží, č. dveří 203

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2017

Máte zájem o nabídku SVÁŘEČ/-KA?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jan Rudyš z Marvalex s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku SVÁŘEČ/-KA

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.