Volné pracovní místo  SVÁŘEČ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 19 000 Kč / měsíc

Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru strojírenství, nadaného zaměstnance na pracovní pozici:

SVÁŘEČ

NÁPLŇ PRÁCE-POPIS POZICE
  • čtení a použití technických podkladů
  • stanovení pracovních kroků, prostředků a metod
  • výběr vhodných nástrojů a svařovacích přístrojů pro očištění a přípravu ploch, které se mají svařovat
  • vyrovnání, upínání, přistehování, případně předběžná úprava obrobku s použitím všech nutných nástrojů nebo upínacích zařízení
  • provádění svařovacích prací v potřebné poloze, případně se zřetelem k plánům postupu svařování.
  • konečná úprava svarů

POŽADUJEME:
  • vyučen v oboru svářeč kovů
  • praxe v oboru svářeč kovů 1-2 roky
  • platný svářečský průkaz (nejlépe CO2, případně v kombinaci s TIG)
  • velmi dobrou znalost čtení výkresové dokumentace
  • zkušenosti se svařováním velkých dílců vítána

NABÍZÍME:
  • typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
  • na dobu: neurčitou
  • pracovní režim: 12 hodinové směny
  • dovolená: 4 týdny
  • místo pracoviště: Brno – cca 20 minut z Mendlova náměstí
  • pracovní prostředí: strojírenské
  • nástup možný: IHNED

Svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE - ve WORDU zašlete na email: použijte odpovědní formulář

Děkujeme za Váš čas. Tým personální agentury PP&T consult.

Benefity

  • Podnikové stravování - firemní stravování s finančním příspěvkem
  • Zvláštní prémie - možnost odměn v závislosti na plnění výrobního plánu

Vhodné pro

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 1.7.2016