Volné pracovní místo  Svářeči

Firma OPOP s.r.o.
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 33 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup možný dle domluvy.
NÁPLŇ PRÁCE: Svařování kotlových těles, tlaková zkouška svařenců, svařování přírub apod.
POŽADUJEME: Svářečské oprávnění EN 287-1 135; popř. ZK 135 1.1, pracovní pozice vyžaduje min. 5 let praxi ve svařování.
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:
  • Zázemí prosperující a perspektivní firmy, která je na trhu už přes 70 let
  • Možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • Motivační mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky v hodnotě 180,- Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexipass v hodnotě 8.000,- Kč ročně
  • Věrnostní odměny
  • Firemní akce pro zaměstnance
  • Výhodné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
  • Vánoční dárky
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na adresu použijte odpovědní formulář
ov. 2.5.

Požadované dovednosti

  • Zkoušky svařování

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Svářeči?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
PhDr. Pavla Honsová, vedoucí pro personalistiku a mzdy z OPOP s.r.o.

Aktualizováno před 3 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Svářeči

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.