Volné pracovní místo  Svářeči

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 120–130 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň:
Vaření svařenců do 500kg včetně přípravy, sestavování
Svařování CO(MIG-MAG-TIG), obsluha řezání kovů kyslíko-acetylenem
Seřizování, ošetřování a údržba svařovacích zařízení
Rovnání kovů pod lisem a pomocí ohřevu
Základní obrábění-vrtání,závitování,broušení
Manipulace s břemeny pomocí jeřábu
Orientace v normách a v technických podkladech pro svařování

Požadujeme:
Vyučen ve strojírenském oboru (zámečník, strojní zámečník apod.)
Praxi se svařováním min. 2 rok-výhodou ne podmínkou zkušenosti s tenčími materiály
Svařování kovů (svářečský průkaz), odborná způsobilost podle EN 287-1
Eventuálně kvalifikace podle EN 1418
Obsluha jeřábu (jeřábnický a vazačský průkaz)
Manuální zručnost, dochvilnost, odpovědnost, pečlivost, flexibilita
Výbornou orientaci ve výkresové dokumentaci
Spolupráce v rámci celého výrobního týmu
Práce v jednosměnném provozu
Ochota přesčasů

Nabízíme:
Smlouvu na dobu neurčitou
Zajímavé platové ohodnocení (120,- + 10,-Kč)
Příspěvek na stravování
Místo výkonu práce a kontaktní adresa: Komenského 335, 691 23 Pohořelice

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 6.4.2016