Volné pracovní místo  Svářečský inženýr IWE/EWE

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–45 000 Kč / měsíc

Nadnárodní společnost Bombardier Transportation je světová jednička na trhu kolejových vozidel.

Pracovní náplň
  • Koordinace činností svářečského dozoru v souladu s EN ISO 14731 a vnitřními předpisy BTCZ
  • Koordinace činností při zajišťování kvalifikace svařovacích postupů
  • Definování požadavků na kvalifikaci svářečů a dohled nad jejich dodržováním
  • Spolupráce s EWT/IWT a IWS při koordinaci činností svářečského dozoru
  • Spolupráce s QC a technologií při řešení kvalitativních nedostatků
  • Spolupráce s projektovým týmem při hledání zlepšení výrobního procesu

Požadujeme
  • Ukončenou VŠ technického směru
  • Kvalifikace EWE / IWE výhodou
  • Minimálně 5 let praxe v oboru svařování
  • Znalosti a zkušenosti s požadavky na jakost při svařování dle EN ISO 3834
  • Znalosti a zkušenosti s požadavky na činnost svářečského dozoru dle EN ISO 14731
  • Znalost problematiky svařování kolejových vozidel dle EN 15085
  • Samostatnost, rozhodnost, organizační schopnosti, schopnost přijmout zodpovědnost
  • Dobrou znalost AJ, další jazyk výhodou
  • Základy práce na PC (Word, Excel, SAP)

Nabízíme
  • Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
  • Roční výkonnostní odměnu
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
  • Sportovní a kulturní aktivity, teambuilding

Místo výkonu práce: Svatoplucha Čecha 1205, Česká Lípa
Strukturované životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář
Telefon na personální oddělení: použijte odpovědní formulář nebo použijte odpovědní formulář , mobil č.: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Jiné výhody - přísp. na živ. a penzijní pojištění,zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
  • Dovolená navíc - týden dovolené navíc
  • Zvláštní prémie - roční výkonnostní odměna

Vhodné pro

Směnnost

Neurčeno

Pracovní období

od 17.10.2016