Volné pracovní místo  SW vývojář C/C++

Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 45 000–80 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Co budete dělat:
  • Analyzovat požadavky na SW
  • Navrhovat a implementovat řešení v jazycích C a C++
  • Integrovat a testovat SW pokročilými nástroji
  • Testovat softwarové řešení v simulovaném prostředí a případně na reálném HW,
  • Pracovat v mezinárodním týmu s experty v oboru

Co byste měli mít:
  • Vzdělání v oborech elektronika, elektrotechnika, aplikované vědy apod.
  • Znalost programovacího jazyka C / C++
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (podpoříme jazykovými kurzy)
  • Zkušenosti v oblasti vývoje SW (alespoň v rozsahu VŠ studia)
  • Samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup

Naučíme Vás pracovat s nástroji a technologiemi jako:
AUTOSAR, ISO 26262, MISRA, Lauterbach debugger, GIT, ClearCase, DOORS , Vector (CANoe, CANape, CANalyzer, DaVinci…)

Nabízíme:
  • Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
  • Rozšířenou monost práce z domova a 25 dní dovolené
  • Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu
  • Příspěvek na home office a penzijní/životní pojištění
  • Stravenkový paušál, benefit program Cafeterie a další.í

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), cizince, absolventy (minimálně Bakalářské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 9.4.2024

Máte zájem o nabídku SW vývojář C/C++?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Zuzana Milotová z ZF Engineering Plzeň s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku SW vývojář C/C++

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.