Volné pracovní místo  SW VÝVOJÁŘ SENIOR (Motor control)

Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 65 012–85 000 Kč / měsíc

Do týmu zabývajícím se návrhem a implementací pokročilých aplikačních funkcí pro řízení elektrického hlavního pohonu vozidla. Hledáme jak absolventy, tak zkušené kolegy a kolegyně, kteří se zaměří na funkční vývoj kde je využívan jak programovací jazyk C tak Matlab/Simulink pro funkční simulace.

Co Vás čeká:
  • Úprava modelu a simulace jednotlivých komponent knihovny pro řízení el. asynchronního motoru
  • Vývoj C kódu a jeho integrace do knihovny
  • Implementace funkčních testů a vytváření dokumentace komponent
  • Analýza reálných měření na cílových platformách
  • Úzká spolupráce s experty v mezinárodním týmu

Co byste měli mít:
  • Logické a analytické myšlení
  • Vzdělání v oborech kybernetika, informatika, elektrotechnika
  • Orientace v programu MATLAB / Simulink / Stateflow
  • Základní znalost C (nebo znalost jiného a ochota se C naučit)
  • Schopnost komunikace v anglickém jazyce (podpoříme jazykovými kurzy)
  • Samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup
  • Zkušenosti s vývojovou nebo výzkumnou činností v oboru v min délce 4 roky

Nabízíme:
  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu
Spolupráci na mezinárodních projektech
  • Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
  • Rozšířenou možnost práce z domova a 25 dní dovolené
  • Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu
  • Příspěvek na home office a penzijní/životní pojištění
  • Stravenkový paušál, benefit program Cafeterie a další.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), cizince, absolventy (minimálně Bakalářské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 26.4.2024

Máte zájem o nabídku SW VÝVOJÁŘ SENIOR (Motor control)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Zuzana Milotová z ZF Engineering Plzeň s.r.o.

Aktualizováno před 4 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku SW VÝVOJÁŘ SENIOR (Motor control)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.