Volné pracovní místo  Systémoví administrátoři, IT specialisté

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

kontaktní osoba: GAPONENKO NATALIA, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Volná pracovní pozice: Systémový administrátor / IT Specialist
Hledáme zkušeného a zodpovědného systémového administrátora / IT specialista, který převezme zodpovědnost za podporu, rozšíření a zlepšení webové stránky naší společnosti a poskytne IT podporu pro další software používaný v rámci firmy. Pokud máte znalosti v oblasti Microsoft Office a máte zkušenosti s různými technologiemi pro webový vývoj a podporu systému, rádi bychom vás měli ve svém týmu.
Náplň práce:
Podpora a správa webové stránky společnosti.
Rozšíření a zlepšení funkčnosti webové stránky.
Poskytování IT podpory pro software používaný ve firmě.
Řešení technických problémů a uživatelských dotazů.
Instalace, konfigurace a aktualizace softwaru a hardwaru.
Zajištění bezpečnosti dat a informací ve firmě.
Požadavky:
Zkušenosti v oblasti systémové administrace a IT podpory.
Porozumění a zkušenosti s webovými technologiemi, jako jsou HTML, CSS, JS (Vue), PHP (Laravel).
Znalost Microsoft Office na úrovni umožňující efektivní práci s dokumenty a komunikaci.
Znalost CRM Pipedrive bude považována za významnou výhodu.
Dobrá znalost ruštiny (minimálně B1), češtiny (minimálně A2) a angličtiny (minimálně B1) pro efektivní komunikaci s kolegy a klienty.
Před pohovorem prosíme o zasláni portfolia na e-mail: použijte odpovědní formulář

zaměstnanecké výhody. Multisport, občerstvení

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Čeština - aktivní
  • Ruština - aktivní

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 22.8.2023

Máte zájem o nabídku Systémoví administrátoři, IT specialisté?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
NATALIA GAPONENKO, jednatelka z MassAccounting s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Systémoví administrátoři, IT specialisté

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.