Volné pracovní místo  Systémový inženýr/ka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Přelouč.
Zaměstnání na dobu určitou s možností prodloužení.
Náplň práce
o tvorba algoritmů, vizualizace a aplikačního SW pro PLC (DCS);
o vytváření komunikačních protokolů;
o tvorba manuálů;
o implementace a testování navrženého řešení;
o uvádění technologií do provozu;
o spolupráce při tvorbě nabídek;
o komunikace se zákazníky.
Požadujeme
o SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro / průmyslová automatizace;
o praxe alespoň 3 roky na obdobné pozici;
o zkušenosti s programováním PLC (DCS);
o znalost databázových systémů;
o orientace v projektové dokumentaci;
o samostatnost, orientace na výsledek, smysl pro detail;
o ochota cestovat (zákazníci v ČR i v zahraničí);
o znalost AJ výhodou;
o ŘP sk. B, aktivní řidič.

Zaměstnanecké výhody:
o seberealizaci v tradiční české společnosti;
o práce v týmu lidí, které jejich práce baví;
o osobní rozvoj, možnost vlastní seberealizace a dalšího vzdělávání;
o mobilní telefon a notebook i k osobnímu užívání;
o pružná pracovní doba, možnost částečného home office;
o příspěvek na stravování;
o placené volno v období mezi vánočními a novoročními svátky.
První kontakt telefonicky (v pracovní době 8:00 - 16:00) nebo e-mailem.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016 do 30.11.2017