Volné pracovní místo  Taviči rotační pece

Firma ALUHUT a.s.
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pozice: Taviči rotační pece
Kontakt:Belande Lenka, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Prvníkontakt e-mailem nebo telefonicky od 9:00 do 15:00 hd.
Do našeho výrobního úseku hledáme kolegu pro obsluhu rotační pece.
Náplň práce:
  • Výroba slitin neželezných kovů
  • Obsluha technologických jednotek v hutním procesu
  • Úklid pracoviště
  • Obsluha čelního nakladače a VZV
  • Odpovědnost za dodržování zásad BOZP a PO
Požadujeme:
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Minimálně učňovský obor, nebo střední škola
  • Zkušenosti se stavebními stroji a VZV velmi vítány
  • Zdravotní způsobilost
  • Důslednost, spolehlivost a zodpovědnost
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Hlavní pracovní poměr
  • 13. mzdu, která je vyplácena v předvánočním čase
  • Zajímavé a stabilní mzdové ohodnocení
  • Práce ve směnném provozu
  • Zaučení a pomoc při adaptaci v novém zaměstnání je pro nás samozřejmostí
  • Stravenkový paušál v hodnotě 116,20 + závodní stravování
  • V případě zájmu další vzděláván/í ve Vašem oboru
  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní obuv a oblečení + příspěvek na údržbu svěřeného oblečení
  • Zázemí stabilní české společnosti, která působí na trhu více než 25 let
  • Různorodou práci ve stálém kolektivu
Nástup možný ihned nebo dle domluvy. Mzda: 40 000,- Kč
V případě zájmu o uvedenou pozici mě kontaktujte zasláním životopisu na email: použijte odpovědní formulář nebo volejte na telefonní číslo: použijte odpovědní formulář .
Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Anbremetall a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Anbremetall a.s. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.
Místo výkonu práce: ALUHUT a.s., Rybníky č.p. 75, Dobříš

Vhodné pro

Směnnost

Čtyřsměnný provoz

Pracovní období

od 9.2.2024

Máte zájem o nabídku Taviči rotační pece?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lenka Belande z ALUHUT a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Taviči rotační pece

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.