Volné pracovní místo  TAXIKÁŘ / TAXIKÁŘKA

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 17 900 Kč / měsíc

  • Náplň práce: řízení silničních vozidel, přeprava osob a jejich zavazadel
  • Požadujeme: řidičské oprávnění skupiny B, bezúhonnost, výpis z bodového hodnocení řidiče, spolehlivost, zodpovědnost
  • V případě zájmu se můžete osobně dostavit na sídlo společnosti Bieblova č.p. 1110/1b, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3, každé pondělí mezi 7.30-8.30 hod. nebo nás kontaktujte emailem na adresu: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 9.8.2023

Máte zájem o nabídku TAXIKÁŘ / TAXIKÁŘKA?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Písemný kontakt: z FinPrioritaas, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku TAXIKÁŘ / TAXIKÁŘKA

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.