Volné pracovní místo  TEAM LEADER (VEDOUCÍ TÝMU)

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 23 000 Kč / měsíc

Pracovní náplň: zodpovědnost za řízení a organizaci výroby s cílem zajištění efektivního využití pracovních sil a výrobních prostředků; dodržování všech zásad a pravidel platné legislativy v oblasti ochrany BOZP, PO a životního prostředí; plánování, vedení, kontrola; zodpovědnost za realizaci zakázek organizace v souladu s plánem výroby; řízení lidských zdrojů ve výrobě; monitorování a optimalizace stávajících výrobních postupů s cílem zvýšení efektivnosti výroby; odpovědnost za plnění požadavků zákazníků

Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání, ŘP skupiny B, znalost práce na PC, proaktivní přístup, samostatnost, pracovitost, loajalitu, spolehlivost, flexibilitu a komunikativnost, zkušenosti s vedením lidí, organizační a analytické schopnosti; německý jazyk na komunikativní úrovni výhodou, praxi vedoucího týmu, vedoucího výroby nebo mistra výhodou

Pracovní doba: 1 směna dohodou; mzda od 23 000 Kč; nástup možný ihned
Činnost firmy: kovovýroba - odlakování, oprava povrchů a výroba stojanů pro lakování

Kontakt: tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 17.7.2017